Düşük hapı zararları

Düşük Hapı Zararları Nelerdir

Erken gebelik ve sorunlu gebelik sıkıntısı olanlar, kürtaj olmak istemedikleri takdir de doktorlar tarafından verilen ilaca göre düşük hapı tedavisine başlarlar. Erken gebelikte düşük ilaçları kürtaja göre daha çok tercih edilmektedir. Eğer cytotec ilacını kullanmak istiyorsanız rutin doktor kontrollerini kesinlikle aksatmamanız gerekir.

En çok merak edilen konu ise kullanılan düşük ilaçlarının yararları neler?

Erken gebeliği sonlandırmak isteyen bayanlar, kendilerini psikolojik anlamda iyi hissetmediklerinde düşük hapı yöntemine başvururlar. Herhangi bir cerrahi müdahale olmak istemedikleri takdirde cytotec kullanabilirler.
​​​​​​

Düşük İlacının Zararları

Erken gebelik veya sıkıntılı bir gebelik yaşayan bayanlar, gebeliklerini sonlandırmak için düşük ilacı yöntemine başvururlar. Ama kullanılan ilaçların zararı yoktur. Eğer sizlerde bu ilacı kullanacak kişiler arasındaysanız kesinlikle endişe duymayın.

DÜŞÜK İLACININ YAN ETKİLERİ

Cytotec düşük ilaçlarının yan etkisi yoktur . Sadece urun kullanımı boyunca yani 9 saat içinde sık görülen kusmalar, halsizlik, yorgunluk, baş dönmesi, baş ağrısı, ateş halleri gibi  yan etkisi bulunmaktadır. Düşük ilaçlarını kullandığınız da hastaneye gitmenize gerek yoktur..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*