Düşük hapı yan etkileri

Çare Etkide Mi Yan Etkide Mi

Öncelikle düşük hapının kişiye herhangibir yan etkisi zararı yoktur ilaç kullanımı sırasında üşüme titreme bulantı gibi ufak gecici etkiler düşüğün başladığının belirtisidir.Zaman zaman düşük hapı kullanarak hamileliğine son veren bayanların bazı basın yayın sitelerinde tecrübelerini paylaştığına tanık oluyoruz. Düşük hapı bir diğer adıyla düşük ilacı kullanarak hamileliklerini sonlandıran bu kadınların neden böyle bir tercih yaptıkları üzerinde durulması gereken bir konu olduğu kadar hamileliklerini sonlandırmak gibi bir hakka sahip olup olmadıkları üzerinde de düşünmek ve konuşmak gerekir. Tabi her kadın kendi kararını vermekte özgürdür

Düşük yapabilmek için kullandıkları ilaçlar ve yöntemler sayesinde amaçlarına ulaşmaktadırlar fakat sonrasında mutlaka korunmalıdırlar bu ilaç alışkanlık haline getirilmemeli. Doktor kontrolünde ve klinik ortamlarda yapılan kürtaj kadınları olumsuz etkilemektedir cytotec bayanları kürtaj masasına yatmaktan kurtarıyor.

Düşük yapmak için kullanılan ilaçların cytotec misoprostol oldugu bilinmeli ve gebeliğinizden emin değilseniz ilaçlar kullanılmamalıdır. Gebe olmadan kullanımda doğru bir sonuç alınamayacağı gibi boş yere paranızdan olmanız söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle düşük yapmaya karar verilmişse öncelikle gebeliğin varlıgından emin olunmalı ilaçla düşük yapılmak isteniyorsa sitemizdeki sipariş hattına ulasarak cytotec düşük hapı satın alabilmektedir.

Cytotec

Cytotec gerçekte bir düşük ilacıdır. Düşük yapmayı düşünen kadınlar tarafından bu etkisi ile ün yapmış daha doğrusu piyasada bu yönü ile ün yapmış bir ilaçtır. Düşük yaptırması etkisi değil aslında yan etkisidir. İlaç kliniklerde kürtaj öncesi rahim acmada dogum öncesi rahim gevşetmede tedavi amaçlı kullanılmaktadır. Hamile kadınlarda aynı etkiyi göstermesi için kullanılması gerekmektedir. Çünkü kesin olarak düşüklere sebep olmaktadır. Bu etkisi ile ün yapmış olan ctotec’in düşük yapmak için tedavi amaçlı kullanımından daha fazla kullanıldığı görülmektedir.

Cytotec ile Yapılan Düşükler Yasal mı?

Cytotec ile yapılan düşükler kadınların kendi tercihleri oldukları için yasal değildir. Yasal olan düşük yaptırma yöntemleri kürtaj olarak açıklanmaktadır ve hangi hallerde yapılabileceği yine yasalarla düzenlenmiş ve belirlenmiştir. Cytotec gibi düşük hapı olarak ün yapmış Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçtır fakat herkesin 3 cocugu olsun ülke nüfusu artsın diye bu ilacı eczanelerden toplatmıslardır . Cytotec almak isteyenler internetten bulabilirler.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*