Düşük hapı fiyatı

Düşük hapı fiyatı nekadardı cytotec kaç para düşük hapı kaç para

Cinsel yaşamda birçok korunma yöntemleri uygulanabiliyor fakat birçoğu yetersiz kalmakla birlikte zamansız ve olmaması gereken sonuçlara yol açabiliyor. Özellikle kürtaj olmanın yasaklandığı dönemde istenmeyen gebelikleri yok etmek için bazı farklı ilaçlar kullanılmakta. Bu ilaçların en çok kullanılanlarından biri cytotec. Düşük hapı olarak bilinen bu ilaç ağrısız ve acısız şekilde gebeliğinizi sonlandırıyor.

Cytotec içeriği: ilacın açıklamasında da belirtildiği gibi cytotec eğer düşük istemeyen hamileler elinde ise  Düşük yaptırma ihtimali çok fazladır. Bu nedenle amacından çok genelde düşük olmasını isteyen hamileler kullanmaktadır. İlk kullanımda 9 saatte düşük etkileri olabilir  Cytotec düşük ilacı yiyecekler ile birlikte alınmalıdır. Sağlıklı bir kürtaj gerçekleştirmek istiyorsanız bu gibi kimyasal ilaçları kullanabilirsiniz fakat gebeliğiniz 12. haftasına ulaşmış ise bu en güvenli kürtaj yöntemlerinden biri olan ilaç ile kürtaj yöntemini uygulamaktır.

İlacın etkisi: Gebelik 12. haftasına varmış ise öncelikle satın aldıgınız kişiye soylemelisiniz  Normalde , kusma, ishal, rahmin kasılması gibi sonuçlar görülmektedir. İlacı aldıktan sonra başlayan rahim kasılması kürtaj işlemini gerçekleştirmektedir. Bu ilaç ile gelen düşük kendiliğinden olan düşük riskleri ile çok benzerlik göstermektedir. Nitekim tüm gebeliklerin ‘u mutlak düşük ile sonuçlanmaktadır.

Dikkat edilmesi gereken konular: Düşük hapı, düşük ilacı, cytotec ilacı gibi gebeliği giderme ilaçlarından kullanacaksanız öncelikle kesinlikle gebe olduğunuzdan emin olmalısınız. Eğer gebeliğinizden emin değilseniz ya da sonlandırmak istediğinize henüz karar vermediyseniz asla ilacı almamalısınız. . Bu tip yöntemler genellikle kürtaj şartlarının sağlıklı ve temiz olmadığı ülkeler de ve kürtaj yasağı bulunan ülkelerde uygulanmamaktadır. Bunun yanı sıra güvenli ve temiz bir şekilde düşük yapmak isteyen hamilelerin de tercihidir. Bu tip yöntemler cinsel bölgelerine, rahimlerine kesici ve kirli paslı cisimler sokarak gebeliği sonlandırmak isteyen kadınlar için en güncel ve etkili, sağlıklı ve kolay çözüm olmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*