Cytotec Düşük Hapı Hakkında

Cytotec Düşük Hapı Hakkında

 

Erken gebelik sonucu gebeliği cytotec düşük hapı ile sonlandırmak isteyen bayanlar ilk başta belirtmek isterim ki bu düşük haplarının satışı artık Türkiye de yoktur. Ancak erken gebelik sonrası bayanlar düşük hapı nasıl satım alabilirim, nerden temin edebilirim diye aklında soru işaretleri kalmaktadır. Bu sorularınızla ilgili sizleri biraz bilgilendireceğiz.

 

Gerçek şu ki erken gebelik hayatınızda büyük sorun ve sıkıntılar yaratabiliyor ve hayatı bir anda kâbusa çevirebiliyor. Erken gebeliği sonlandırmak için bize sorarsanız en kesin ve sağlıklı yöntem kürtajdır. Kürtaj yaptırmaktan korkuyor iseniz aslında en kısa ve etkili bir yöntemdir. Ne yazık ki erken gebelik gibi durumlarda hele de çoğu kişinin yaşının küçük olması ve kimsenin haberi olmadan erken gebeliğe son vermek isteyen kişilerin sayısı artması sonucu cytotec düşük hapı alma oranları da bir hayli artış göstermiştir.

 

Cytotec düşük ilacı  ile ilgili bilgi edinmek isteyen kişilere bir kez daha hatırlatmak isterim ki bu düşük hapının kullanımı ve satışı yasaktır. Nedeni ise erken gebelik sonucu bayanlar eczanelerde sürekli bu hapları sormaktadır. Ama yine de bu düşük hapını kullanmak isteyenler içim Cytotec düşük hapı nasıl kullanılır ve Cytotec düşük ilacı ile nasıl düşük yapabilirim tarzındaki sorularınızı açığa kavuşturacağız. Düşük ilacı cytotec hamilelik sürecinin 12. haftasına kadar ilaç kullanımı olabilmektedir. Erken gebeliğin 12. Hafta geçme sonrası kullanımlarda hayati tehlikesi olabilmektedir. Bu yüzden kesinlikle kullanmamanız önerilir. Eğer 12 haftalığı geçmiş iseniz bir doktor yardımı alarak kürtaj yöntemiyle erken gebeliğe son verebilirsiniz.

 

Düşük hapı ile erken gebeliğe son vermek her zaman etkili sonuçlar vermeyebilir. Ama cytotec düşük ilacı her ne kadar ülkemizde satışı yasaksa diğer ülkelerde satışı vardır. Ayrıca sonrasında yine hamile kalmak istiyor iseniz kesinlikle düşük hapları kullanımından uzak durmanız gerekmektedir. Ve de düşük hapı sonrası alerjik reaksiyonlarınız belirti veriyor ise cytotec düşük hapını kullanmayı bırakmalısınız.

​​​​​​

Bayanlar zor durumlarda olası erken gebelik durumların da gebelikten kurtulmak son vermek için tek yolun düşük hapı olduğuna inanırlar. İmkân durumunuza göre bir uzman doktordan yardım almak sizin için daha sağlıklı ve faydalı olacaktır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*